Vaše otázky

Je akce zdarma?

Ano, značka Dacia má to potěšení nabídnout tuto akci a všechny atrakce v areálu Šikland majitelům vozů značky Dacia zdarma.

Mohu přijet před 10. hodinou?
Ano, naši pořadatelé budou připraveni Vás přivítat již v 9h, pokud budete chtít. Nicméně akce začne až v uvedenou hodinu.
Bude parkoviště označené a hlídané?

Parkoviště budou všechna označena, ale nebudou hlídána. Prosím, nezapomeňte si vzít s sebou z vozu všechny důležité věci. 

Budu muset za parkování platit?

Ne, parkování je po celou dobu akce zdarma

Jak daleko bude parkoviště?

Parkoviště pro vlastníky vozů Dacia se bude nacházet téměř u hlavní vstupní brány do areálu. Parkoviště pro vozidla jiných značek bude umístěno v okolí, pěšky to bude ovšem k hlavní bráně také kousek.

Jsem vozíčkář nebo invalida. Je počítáno i s námi?

Ano, budou zajištěna parkovací místa co nejblíže vchodu pro všechna vozidla, která jsou označena jako přepravující osobu těžce zdravotně postiženou, jakož i uzpůsobené toalety. Areál je bezbariérový.

Mohu přijet, pokud nevlastním Dacii?

Akce je organizována pouze pro majitelé vozů Dacia. Pokud byste měli zájem o více informací o značce, domluvte se na nezávazné návštěvě u kteréhokoliv z našich 55 prodejců (seznam najdete na www.dacia.cz)

Vlastním vozidlo Dacia, ale přijedu jiným vozem. Mohu?

Pokud jste zaregistroval číslo karosérie Vašeho vozu a obdržel pozvánku, není problém přijet vozem jiné značky, nicméně počítejte s tím, že parkoviště pro vozy jiné značky než Dacie bude umístěn dál od atrakcí a hlavního vchodu.

Mohu přijet se svým domácím mazlíčkem?

S radostí, jen Vás prosíme, abyste vodili Vaše mazlíčky po celý den na vodítku.

Budeme mít kde nakrmit a přebalit naše nejmenší?

Ano, nezapomněli jsme ani na kojící maminky s miminky.

Je akce vhodná pro malé děti?

Ano, je zde dětský koutek pro přebalení malých dětí, jakož i mikrovlnná trouba pro ohřev jídla pro nejmenší.

Jakou má podobu vstupenka na akci? Musím si jí vytisknout?

Vstupenka na akci má jednostranného dokumentu ve formátu A4, který si vytisknete a přivezete s sebou, s tímto dokumentem projdete hlavním vchodem. Pokud se Vám nepodaří z nějakého důvodu vstupenku vytisknout, není problém, naši pořadatelé u hlavního vchodu si Vás najdou v seznamech hostů.

Pokud přihlásím 4 osoby a potom přijedeme 2, nebude problém?

Nic se neděje, akci si užijete bez jakéhokoliv omezení. Pokud se zaregistrujete v menším počtu, a na akci Vás přijede více, pouze registrovaný počet má nárok na piknikový balíček.

Kolik osob mohu přihlásit maximálně k jednomu vozu?

Maximální posádka ve voze Dacia je v sedmimístném modelu Lodgy, z toho vyplývá, že maximální počet je sedm registrací k jednomu vozu. 

Nedaří se mi zaregistrovat, kdo mi poradí?

Pokud se Vám nedaří se zaregistrovat, existují proto důvody. Důvod první je, že zadáváte chybný VIN kód (číslo karosérie). Pozor například na záměnu písmena O a číslice 0, písmeno O je špatně. Druhým důvodem je, že zadávaný VIN je VIN, který nemáme v naší zákaznické databázi, jelikož první registrace vozu nebyla provedena v ČR, například se jedná o ojetý vůz dovezený ze zahraničí. V takovém případě prosíme, kontaktujte naší zákaznickou linku na adrese www.daciapiknik.cz/kontakt nebo bezplatné infolince 800 380 380, kde Vás kolegové provedou registračním procesem.

Mohu přijet i s veteránem? Jak se zaregistruji?

Prosím kontaktujte naší infolinku na www.daciapiknik.cz/kontakt Nebo na telefonním čísle 800 380 380. 

Dostanu balíček piknikového občerstvení, pokud se nezaregistruji do systému, či pokud nás přijede více, než jsem uvedl/a v registraci?

Balíček piknikového občerstvení dostává každý člen posádky, kterého jste zaregistrovali do systému. Pokud na akci přijede více osob, garantujeme piknikový balíček pouze registrovanému počtu Vaší posádky.

Jsou aktivity organizované?

Ano, vše je organizované našim produkčním týmem, který čítá více než 250 osob, které Vám budou k dispozici u všech atrakcí i v areálu, například u informačního centra.

Mohu během dne něco vyhrát?

Ano, můžete. Vaši nejmenší mohou vyhrát u každé soutěžní disciplíny dárek.  Navíc každá vstupenka bude součástí slosovatelné večerní tomboly o věcné ceny. Všechny informace naleznete v programu a plánku, který Vám bude předán u vchodu v den akce.

Co je možné si zakoupit s logem Dacia na místě?

K dispozici vám bude prodejní stánek Dacia Boutique, kde naleznete mnoho předmětů s logem Dacia nebo Dacia Piknik, například trička, klíčenky, čepice, drobné doplňky do Vašich vozů, které Vám udělají jistě radost.

Mohu si koupit na místě auto se speciální slevou?

Dacia Piknik není prodejní akcí, nicméně u hlavního expozičního stanu Vám budou po celý den k dispozici prodejci a technici, kteří Vám poskytnou informace.

Bude vystaveno příslušenství na vozy Dacia? Lze na místě zakoupit?

Ano, veškeré příslušenství na vozy Dacia bude vystaveno. Nákup příslušenství na místě nebude možný, ale bude Vám po celý den k dispozici prodejci a technici, kteří Vám poskytnou veškeré informace.

Budou k vidění všechny modely Dacia?

Ano, vystavíme všechny současné modely a chybět nebude ani Nová Dacia Duster v nejrůznějších barvách a verzích.

Mohu si vozy otestovat?

Ano, opět pro Vás bude připraven polygon na testování modelu Nový Duster 4x4. 

Mám objednané nové vozidlo, ale ještě nemám k dispozici identifikační číslo vozidla (VIN kod), jak se mohu zaregistrovat?
V případě, kdy jste uzavřeli objednávku nového vozu a rádi byste se účastnili akce Dacia Piknik 2017, kontaktujte naší infolinku na www.daciapiknik.cz/kontakt, nebo na telefonním čísle 800 380 380. Rádi vám s registrací pomůžeme. Nachystejte si dokument objednávky vašeho nového vozu, který budete pro registraci potřebovat.
Mám problém s registrací na Dacia Piknik 2018, kdo mi poradí?

Nebojte se, určitě vše vyřešíme! Naše zákaznická linka je vám plně k dispzici na telefonu 800 380 380.